Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Klonówka - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

200 000 zł8 446 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentację działki siedliskowej o powierzchni 8 446 m2 położonej w miejscowości Klonówka, k. Pelplina przy ul. Lipowej. Lokalizacja Klonówka to wieś kociewska w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

355 000 zł950 m² 374 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 950 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, położona w Tczewie przy ul. Głowackiego. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Tęczowa

Szczodrowo(Klonówka + 24 km)

165 000 zł3 320 m² 49,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Szczodrowo, ul. Tęczowa, 3320 m . Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3320 m , położona w miejscowości Szczodrowo przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Sobowidz(Klonówka + 20 km)

229 000 zł1 472 m² 155,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej części wsi, w otoczeniu zieleni nieopodal jeziora Sobowidzkiego, co stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. W pobliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dąbrówka Tczewska

Dąbrówka Tczewska(Klonówka + 17 km)

289 000 zł1 064 m² 271,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1064 m2 w Dąbrówce Tczewskiej! działka: na sprzedaż działka budowlana (nr 47/2), o powierzchni 1064 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Łąki

Ryjewo(Klonówka + 25 km)

81 378 zł1 233 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - działki budowlane W ryjewie (ul. Łąki), z warunkami zabudowy Atrakcyjne działki budowlane w spokojnej lokalizacji - Ryjewo, powiat kwidzyński Oferujemy do sprzedaży 6.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Prusa

Hermanowo,Starogard Gdański(Klonówka + 9 km)

1 193 000 zł6 276 m² 190,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka usługowo-produkcyjna położona w przemysłowej strefie Starogardu Gdańskie przy ul. Prusa. Ulica Prusa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Irysowa

Gołębiewo Wielkie(Klonówka + 21 km)

205 000 zł1 515 m² 135,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - druga linia zabudowy - prąd doprowadzony do granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Nasturcji

Gołębiewo Wielkie(Klonówka + 21 km)

163 652 zł1 004 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: * działka na planie prostokąta * doprowadzone przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Trzcińsk

Trzcińsk(Klonówka + 12 km)

539 000 zł2 737 m² 196,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować dom w stanie surowym zamkniętym według projektu Simon G2, położony w malowniczej miejscowości Trzcińsk w sercu Kociewia, na szlaku jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Klonówka

Klonówka,pomorskie

999 999 zł101 600 m² 9,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 10,16 ha graniczącą z rzeką Wierzyca, zlokalizowaną w miejscowości Klonówka, gmina Starogard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Klonówka,pomorskie

100 000 zł1 207 m² 82,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni odpowiednio: 1 207 m2, 1 389 m2 i 1 400 m2 położone w miejscowości Klonówka przy ul. Rajkowskiej. Lokalizacja Klonówka to wieś.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij